O nas

Szanowni Państwo!

 

Mamy niezwykłą przyjemność przedstawić ofertę produkowanych przez naszą firmę urządzeń służących poprawie kondycji fizycznej, wyglądu sylwetki, samopoczucia oraz stanu zdrowia. Dewiza naszej firmy: "Ćwiczymy dla zdrowia, nie kosztem zdrowia" pozwala na tworzenie takich konstrukcji, które zapewniają maksimum bezpieczeństwa oraz optimum komfortu podczas odbywania treningów. Bezpieczeństwo opiera się na solidnej, dokładnie obliczonej konstrukcji nośnej, wysokiej sprawności systemu bloczkowo-linowego prowadzącego zadany ciężar oraz na odpowiednio dobranych elementach chwytu i podparcia.

Do budowy konstrukcji nośnej (szkieletu) wykorzystywane są profile zamknięte o dużym przekroju poprzecznym, które po dokładnym połączeniu (spawanie, skręcanie) gwarantują bardzo wysoką sztywność oraz wytrzymałość.
System bloczkowo-linowy zbudowany jest z niskooporowych bloczków połączonych stalową, plecioną linką o odpowiednio dobranej sztywności i wysokim udźwigu. Całość zapewnia cichą, bezawaryjną oraz wieloletnią pracę.
Elementy chwytu są (w zależności od modelu) moletowane i chromowane lub pokrywane antypoślizgową powierzchnią gumowaną. Elementy podparcia (platformy) wykonane są z odpowiednio tłoczonej blachy, która zapewnia wysoką przyczepność.
Komfort użytkowania naszych produktów zapewniają elementy tapicerowane o odpowiedniej miękkości (siedziska, ławeczki, podparcia, oparcia) posiadające możliwość wielostopniowej regulacji. Całość konstrukcji zabezpieczona jest specjalną farbą proszkową (wypalaną w temperaturze 200 °C). Zarówno kolor tapicerki jak samej konstrukcji uzależnione są od wymagań klienta.

Chcielibyśmy nadmienić, ze wszystkie parametry konstrukcji (wysokość, szerokość, długość, skosy, punkty podparcia, rodzaje chwytów) są wynikiem wieloletnich doświadczeń kulturystycznych. Na uwagę zasługuje fakt, że wiele usprawnień oraz pomysłów zostało wprowadzonych na podstawie uwag wniesionych przez klientów naszej firmy a także osób ćwiczących w Klubie Kulturystycznym "JOKER" w Raciborzu.

Mamy nadzieję, że powyższa charakterystyka pokazała, iż na bazie wieloletnich doświadczeń oraz gromadzonych rad i opinii naszych przyjaciół i klientów produkujemy sprzęt wysokiej klasy, który jest trwały, bezpieczny a jego użytkowanie przynosi wiele satysfakcji oraz wymiernych korzyści w postaci dobrego samopoczucia, wyśmienitej kondycji fizycznej i doskonałego zdrowia.

Beznazwy-1